Jazyková škola Trenčín

elokované pracovisko Považská Bystrica
Jesenského 259/6
017 01 Považská Bystrica

0911 / 128 816 

sjspb@sjspb.sk

Rozvrh hodín na školský rok 2022/2023


 Pondelok  Utorok  Streda  Štvrtok  Piatok
 Anglický jazyk
 1. ročník 1.E Púchov (3h)
Hrenáková
15:00-17:25
učebňa AJ
začiatok 20.9.
1.A žiaci ZŠ (2h)
Hrenáková
14:30-16:00
začiatok 14.9.
učebňa 60
1.B dospelí (2h)
Hrenáková
16:15-17:45
začiatok po naplnení kurzu
 2. ročník

2.B dospelí (2h)
Trebulová
16:15-17:45
učebňa 60
začiatok 8.9.
2.A žiaci ZŠ (2h)
Vongrejová
14:30-16:00
učebňa 57
začiatok 8.9.
 3. ročník 3.B (4h)
Vongrejová
16:15-19:25
učebňa 44

začiatok 12.9.
3.A žiaci ZŠ (2h)
Trebulová
14:30-16:00
učebňa 59
začiatok 8.9.

 4. ročník 4.B dospelí (3h)
Cigániková M
16:15-18:40
učebňa 31
začiatok 13.9.
4.C študenti (4h)
Cigániková M
15:00-18:10
učebňa 31
začiatok 8.9.
4.E Púchov (4h)
Valjašková
15:00-18:10
učebňa B233
začiatok 13.9.
 5. ročník 5.A žiaci ZŠ (2+2h)
Valjašková
14:30-16:00
učebňa 43
začiatok 8.9.
5.B (4h)
Vongrejová
16:15-19:25
učebňa 44
začiatok 7.9.
5.A žiaci ZŠ (2+2h)
Valjašková
14:30-16:00
učebňa 43
začiatok 8.9.
5.D online (2h)
Vongrejová
15:30-17:00
 6. ročník 6.B (2+2h)
Vongrejová
14:30-16:00
učebňa 31
začiatok 7.9.
6.E Púchov (4h)
Vongrejová
15:00-18:10
učebňa C232
začiatok 13.9.
6.B (2+2h)
Vongrejová
14:30-16:00
učebňa 31
začiatok 7.9.
6.A dospelí (4h)
Vongrejová

16:15-19:25
učebňa 44
začiatok 8.9.
prípravný kurz na  štátnu jazykovú skúšku
7.A (3h)
prípravný kurz na štátnice
Valjašková
15:00-17:25

učebňa 43
začiatok 14.9.
 Konverzácia KAJ (1h)
18:50-19:35
učebňa 60
začiatok po naplnení kurzu
  
 Obchodná angličtina
 Ruský jazyk
 3. ročník 3.A (2-h)
Jančová
15:00-16:30
učebňa 50
začiatok po naplnení kurzu

 Francúzsky jazyk
 1. ročník 1.A (2-h)
Lovíšková
14:30-16:00
učebňa 31
začiatok po naplnení kurzu

 Nemecký jazyk
 1. a 4. ročník
1.A (3-h)
Drápalová
15:00-17:25
učebňa 43
začiatok 13.9.
4.A (3-h)
Grbalová
15:30-17:55
učebňa 30
začiatok po naplnení kurzu


 Španielsky jazyk
 1. a 3. ročník 1.A (2-h)
Holincová
15:30-17:00
učebňa 30
začiatok 13.9.
3.A (2-h)
Holincová
15:30-17:00
učebňa 30
začiatok 22.9.
 Slovenský jazyk - Slovak Language for Foreigners - Словацкий язык
  1. a 2. ročník 1.B (2-h)
Šujak
16:15-17:45
učebňa 60
2.A (3-h)
Cigániková I.
16:15-18:40
učebňa 50
začiatok po naplnení kurzu
1.B (2-h)
Šujak
14:30-16:00
učebňa 30
 Japonský jazyk
 1. ročník 1.A
Nemčeková
15:00-18:10



Rozvrh hodín na školský rok 2021/2022


 Pondelok  Utorok  Streda  Štvrtok  Piatok
 Anglický jazyk
 1. ročník
1.B dospelí (2h)
Trebulová
16:15-17:45
učebňa 60
1.A žiaci ZŠ (2h)
Slaziníková
14:30-16:00
učebňa 49
 2. ročník 2.B (3h)
Kopšíková
16:15-18:40
učebňa 44


2.A žiaci ZŠ (2h)
Trebulová
14:30-16:00
učebňa 59
 3. ročník 3.B dospelí (3h)
Kopšíková
16:15-18:40
učebňa 44
3.D online (2h)
Kopšíková
14:00-16:30
3.C študenti (2+2h)
Kopšíková
14:30-16:00
učebňa 31
3.C študenti (2+2h)
Kopšíková
14:30-16:00
učebňa 31
3.E Púchov (4h)
Valjašková
15:00-18:10
učebňa B233
 4. ročník 4.A žiaci ZŠ (2+2h)
Valjašková
14:30-16:00
učebňa 43
4.B (4h)
Kopšíková
16:15-19:25
učebňa 44
4.A žiaci ZŠ (2+2h)
Valjašková
14:30-16:00
učebňa 43
 5. ročník 5.C (2+2h)
Kopšíková
14:30-16:00
učebňa 31
5.E Púchov (4h)
Baranec
15:00-18:10
učebňa C232
5.C (2+2h)
Kopšíková
14:30-16:00
učebňa 31
5.A dospelí (4h)
Kopšíková

16:15-19:25
učebňa 44
5.D online (2h)
Kopšíková
16:45-18:15
prípravný kurz na  štátnu jazykovú skúšku
7.A (3h)
prípravný kurz na štátnice
Valjašková
15:00-17:25

učebňa 43
 Konverzácia KAJ (1h)
Kopšíková
18:50-19:35
učebňa 60
  
 Obchodná angličtina
 Ruský jazyk
 2. ročník 2.A (2-h)
Jančová
15:00-16:30
učebňa 50

 Francúzsky jazyk
 1. ročník 1.A (2-h)
Lovíšková
14:30-16:00
učebňa 31
začiatok až po naplnení kurzu

 Nemecký jazyk
 1., 3. a 7. ročník  7.A (4-h)
Drápalová
15:00-18:10
učebňa 30
3.A (2-h)
Grbalová
16:00-17:30
online

 Španielsky jazyk
 1. a 3. ročník
 Slovenský jazyk - Slovak Language for Foreigners - Словацкий язык
  1. ročník 1.B (2-h)
Šujak
16:15-17:45
učebňa 60
začiatok po naplnení kurzu
1.B (2-h)
Šujak
14:30-16:00
učebňa 30
začiatok po naplnení kurzu
1.A (2-h)
Cigániková
16:15-17:45
učebňa 50
začiatok 11.4.
1.A (2-h)
Cigániková
16:15-17:45
učebňa 50

 Japonský jazyk
 1. ročník 1.A
Nemčeková
15:00-18:10
začiatok po naplnení kurzu


_gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-16758432-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();